Please enable JS

HumanField - KEY ACCOUNT MANAGER (16-1648)

Érdekel a B2B üzleti média világa? Szeretnél egy komplex portfolióval (print, online, event) rendelkező üzleti médiumnál sikeres lenni? Budapesti médiacég részére keresünk munkatársat

KEY ACCOUNT MANAGER

(16-1648)

pozícióba.

Feladatok:

    • A cég termékportfóliójának értékesítése
    • Új ügyfélportfolió kiépítése
    • Bejövő ügyfélmegkeresések aktív követése
    • Cégvezetőkkel való kapcsolatfelvétel
    • Ajánlatok készítése
    • Együttműködés a cég stratégiai menedzsmentjével.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
    • Cégmenedzsment / üzleti élet / média iránti fogékonyság
    • Angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő szintű szakmai háttér,
    • Szakmai fejlődési lehetőség,
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Versenyképes fizetés
    • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú, fiatalos csapat

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1648”-es referenciaszám feltüntetésével a hf69@humanfield.hu e-mail címre.