Please enable JS

HumanField - EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ (16-0463)

Válsághelyzetben is növekedni képes, orvostechnikai eszközözök forgalmazásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

EGÉSZSÉGÜGYI ÜZLETKÖTŐ

(16-0463)

pozícióba.

Feladatok:

  • A cég által forgalmazott világszínvonalú diagnosztikai berendezések és eszközök, valamint az ehhez kapcsolódó fogyóanyagok bemutatása és értékesítése egészségügyi intézményekben,
  • Kapcsolattartás, tárgyalás a partnerekkel és az intézetek döntéshozóival,
  • Ajánlatok elkészítésében és közbeszerzési eljárásokban való részvétel,
  • Meglévő vevőkör bővítése, magas színvonalú szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen, (egészségügyi, orvostechnikai) értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Orvoslátogatók jelentkezését is várjuk, amennyiben szemészeti üzletág területén szereztek tapazalatot,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Céges autó teljes és korlátlan magánhasználatra.

A munkavégzés helye: Budapesti központtal országosan