Please enable JS

HumanField - B2B ÜZLETKÖTŐ (16-0388)

Felsővezető-kereséssel és diplomás szakemberek fejvadászatával foglalkozó piacvezető HR-tanácsadó cégünk saját csapata részére keresünk munkatársat

B2B ÜZLETKÖTŐ

(16-0388)

pozícióba.

Feladatok:

    • Új üzleti lehetőségek felkutatása
    • Potenciális ügyfelek megkeresése hideghívással
    • Új ügyfelek akvirálása
    • Személyes ügyféllátogatás országosan
    • Megbízások generálása
    • Ajánlatok, szerződések kidolgozása és nyomonkövetése
    • Szerződési feltételek tárgyalása
    • Üzleti kapcsolatok bővítése, ápolása
    • Adminisztráció teljeskörű elvégzése

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Hunter típusú B2B értékesítésben, hideghívásban és partnerek személyes látogatásában szerzett minimum 2 éves tapasztalat
    • KKV szolgáltatócégnél szerzett tapasztalat előny
    • Angol nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
    • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
    • Vevőorientált gondolkodás
    • Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

    • Változatos, sokrétű feladatok,
    • Presztízsmárka képviselete,
    • Exkluzív irodai környezet,
    • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat.

A munkavégzés helye: Budapest