Please enable JS

HumanField - IT SALES EXECUTIVE (16-0337)

Nemzetközi, szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

IT SALES EXECUTIVE

(16-0337)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása nemzetközi szinten,
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális ügyfelekkel a közép-kelet-európai régióban,
  • Ügyféligények felmérése, megértése, új üzleti lehetőségek generálása,
  • Riportok készítése,
  • Aktív részvétel a marketing és sales stratégia kialakításában.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,
  • 2-3 éves releváns sales tapasztalat,
  • IT vagy telekommunikációs iparági tapasztalat (cloud technológiák ismerete előny).

Amit kínálunk:

  • Cloud technológiákkal való megismerkedés,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség nemzetközi szinten.

A munkavégzés helye: Budapest