Please enable JS

HumanField - NEMZETKÖZI ÜZLETKÖTŐ (16-0169)

Élelmiszeripari partnerünk részére részére keresünk munkatársat

NEMZETKÖZI ÜZLETKÖTŐ

(16-0169)

pozícióba.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek, potenciális ügyfelek feltérképezése nemzetközi szinten,
  • Potenciális befektetők keresése,
  • Tárgyalások megszervezése és lebonyolítása telefonon vagy személyesen,
  • Ajánlatok, kalkulációk, szerződések elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Nemzetközi értékesítésben szerzett tapasztalat (elsősorban élelmiszeriparban).

Amit kínálunk:

  • 100%-ban otthonról végezhető munkakör,
  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés.

A munkavégzés helye: Országosan.