Please enable JS

HumanField - VEZETŐ TANÁCSADÓ (16-0063)

Válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

VEZETŐ TANÁCSADÓ

(16-0063)

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel az értékesítési terv megvalósításában,
  • Ügyfelek profilozása,
  • Ügyfélcélok alkotása és megvalósítása,
  • Alkotó, támogató, aktív részvétel a vállalati célok megvalósításában.

Elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat: biztosítás, nyugdíjmegoldás, vagyonképzési megoldások, gyermekek jövőjét biztosító termékek,
  • Megbízási szerződéssel vállalkozókat keresünk,
  • Kiemelt előny a meglévő aktív ügyfélkör,
  • Értékesítés iránti szeretet,
  • Rugalmas és dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzetben is stabil háttér,
  • Az alapképzés és integrálódás után “leadet biztosítunk”,
  • Lehetőség egy magas színvonalú életre,
  • Egyéni jövőképek megvalósítása,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Rugalmas időbeosztás,
  • Saját portfólió elkészítése,
  • Képzési lehetőségek.

A munkavégzés helye: Budapest központtal, bárhonnan elvégezhető

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0063”-es referenciaszám feltüntetésével a hf27@humanfield.hu e-mail címre.