Please enable JS

HumanField - SQA CSOPORTVEZETŐ (15-9904)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SQA CSOPORTVEZETŐ

(15-9904)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 9-10 fős csapat szakmai irányítása (7 fő bejövő áru-ellenőrzéssel foglalkozó csapat, 1 fő SQM mérnök, 1 fő Quality Controller),
  • Alapanyag hibákból fakadó reklamációk beszállítók felé történő reklamálása,
  • Az anyavállalat SQM csapatával történő kapcsolattartás.
  • Raktárban lévő karanténkészletet nyomon követése és jelentése,
  • Minőségügyi vezetőnek való riportálás.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség,
  • Minőségirányításban szerzett több éves tapasztalat (előny: vezetői tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye