Please enable JS

HumanField - BESZERZŐ (14-9654)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(14-9654)

pozícióba.

Feladatok:

  • Beszállítók kiértékelése szállítási határidő betartása és ár/érték arány tekintetében,
  • Ajánlatok kiértékelése, letárgyalása,
  • Megrendelők készítése, kiküldése és nyomon követése,
  • Worklowban kapott számlákkal kapcsolatos problémák megoldása SAP-ban vagy a beszállítókkal,
  • Aktív részvétel új projektek lebonyolításában,
  • Új beszállítók felkutatása,
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal és társosztályokkal.

Elvárások:

  • Multinacionális VAGY autóipari gyártócégnél szerzett beszerzési tapasztalat,
  • Előny: angol VAGY német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9654”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.