Please enable JS

HumanField - ÜZEMVEZETŐ (14-9656)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

ÜZEMVEZETŐ

(14-9656)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 80 fő beosztott szakmai vezetése,
  • A gyártás irányítása, a folyamatos működés biztosítása,
  • Mennyiségi és minőségi követelmények biztosítása,
  • A munkafolyamatok optimalizálása,
  • Személyi kapacitások koordinálása,
  • Az ügyvezető igazgató helyettesítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök vagy könnyűipari mérnök),
  • Gyártásban szerzett vezetői tapasztalat (előny: nyomdaipari vagy papíripari területen szerzett vezetői tapasztalat),
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban (előny: angol nyelvtudás).

Amit kínálunk:

  • Egyéni felelősséggel bíró változatos és izgalmas feladatok,
  • Nyílt és szimpatikus csapat,
  • Nemzetközileg tevékeny vállalat.

A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9656”-es referenciaszám feltüntetésével a hf14@humanfield.hu e-mail címre.