Please enable JS

HumanField - MŰSZAKI VEZETŐ (14-9366)

Villamosenergia termeléssel foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI VEZETŐ

(14-9366)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 4 fős műszaki csapat irányítása, szakmai támogatása,
  • A kivitelezéssel kapcsolatos munkafolyamatok megszervezése,
  • A kivitelezésben résztvevő vállalkozók kiválasztása, a vállalkozói szerződések betartásának nyomon követése,
  • A minőségi követelmények biztosíta,
  • Az azonnali intézkedést igénylő műszaki feladatok meghatározása és irányítása,
  • Az építési munkára vonatkozó jogszabályok betartatásának irányítása és ellenőrzése,
  • Az átadás-átvételi eljárás és a használatbavételi engedélyezési eljárás megszervezése, lebonyolításának felügyelete.

Elvárások:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Céges autó (magánhasználatra is).

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9366”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.