Please enable JS

HumanField - ÓVODAPEDAGÓGUS (16-0147)

Magánóvodai családias nevelő közösség részére keresünk munkatársat

ÓVODAPEDAGÓGUS

(16-0147)

pozícióba.

Feladatok:

  • Óvodapedagógusi feladatok ellátása,
  • Óvodás korú gyermekek nevelése-oktatása, iskolai életre történő felkészítése.

Elvárások:

  • Elkötelezett, gyermekszerető hozzáállás,
  • Diploma óvodapedagógus végzettséggel,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Egészségügyi alkalmasság.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Hosszútávú munkalehetőség,
  • Szeretetteljes, családias nevelő közösség.

A munkavégzés helye: Budapest XVIII. kerület

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0147”-es referenciaszám feltüntetésével a hf27@humanfield.hu e-mail címre.