Please enable JS

HumanField - VÁLLALATI PROJEKTVEZETŐ (16-0123)

Magyar tulajdonú, ügyfélorientált, kiemelkedő szakmai színvonalú cégünk részére keresünk munkatársat

VÁLLALATI PROJEKTVEZETŐ

(16-0123)

pozícióba.

Feladatok:

  • Vállalatvezetőkkel való folyamatos kapcsolattartás, tárgyalás, tanácsadás nyújtása a hatékony működés, a dolgozói lojalitás és a cég zökkenőmentes jövőjének biztosítására,
  • Tulajdonosokat érintő vállalati tanácsadás, cégöröklés kiszállási stratégia, likviditási tartalék építés, adózás és finanszírozás,
  • Online oktatásokon, képzéseken való részvétel, emellett folyamatos önképzés,
  • Mentor segítségével a vállalatvezetőkkel való tárgyalás fortélyainak elsajátítása.

Elvárások:

  • Diploma,
  • Alapfokú informatikai alapismeretek,
  • Magabiztos személyiség.

Amit kínálunk:

  • Teljesen online munkavégzés,
  • Kiváló online képzési rendszer,
  • Call Centerünk által előre egyeztetett ügyfelek (nem kell hideghívást indítani),
  • Változatos munkakör,
  • Alacsony költségek,
  • Kiemelkedő megbízási díj,
  • Karrier.

A munkavégzés helye: Budapest II. kerülete; online munkavégzés

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0123”-es referenciaszám feltüntetésével a hf27@humanfield.hu e-mail címre.