Please enable JS

HumanField - TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ (16-0181)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TERMELÉSI TERÜLETVEZETŐ

(16-0181)

pozícióba.

Feladatok:

    • A termelés hatékony irányítása, a termelés során felmerülő akadályok kiküszöbölése;
    • A termelési területen dolgozók (kb. 60 fő) irányítása;
    • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése;
    • Költségoptimalizálásban való részvétel;
    • Munkabiztonsági szabályoknak való megfelelés biztosítása.

Elvárások:

    • Középfokú műszaki végzettség, a felsőfokú végzettség megléte előnyt jelent;
    • Termelésben szerzett több éves vezetői tapasztalat;
    • Az autóiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent;
    • Az aktív angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet;
    • Biztos háttér;
    • Kiemelkedő jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye