Please enable JS

HumanField - BESZERZÉSI VEZETŐ (16-0664)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZÉSI VEZETŐ

(16-0664)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5-10 fős beszerzési csapat irányítása,
  • Beszállítók kiválasztási és minősítési rendszerének felügyelete,
  • Beszállítók értékelési rendszerének kidolgozása, felügyelete, fejlesztése,
  • Alapanyag árak folyamatos figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések megvalósítása,
  • Alapanyag beszállítók versenyeztetése, folyamatos költségoptimalizálás,
  • Beszerzési terület stratégiájának meghatározása, a vállalati stratégia tükrében,
  • Beszerzési terület mérőszámainak kidolgozása, és folyamatos fejlesztése,
  • Heti, havi jelentések készítése, beszámolás az ügyvezető részére.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (de várjuk stratégiai beszerzők, gyártásban dolgozó senior mérnökök, gyártáselőkészítők jelentkezését is!),
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök előny),
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség izgalmas projektek mentén,
  • Versenyképes jövedelem, céges autó,
  • Nemzetközi biztos és stabil háttér.

A munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye