HumanField - KÖRNYEZET ÉS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ (15-9980)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖRNYEZET ÉS MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

(15-9980)

pozícióba.

Feladatok:

  • A környezetvédelmi terület vonatkozásában felmerülő szükséges folyamatok, engedélyeztetések elkészítése,
  • Törvények változásainak nyomonkövetése, a szükséges lépésekre vonatkozó javaslatok kidolgozása,
  • Minőségbiztosítási osztály működésének koordinálása és szakmai támogatása,
  • Minőségbiztosítási folyamatok szabályozása, felügyelete és folyamatos fejlesztése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (környezetvédelem, vegyészmérnök előny),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat (gyártás vezető előny).

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő szintű szakmai háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye