Please enable JS

HumanField - PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI VEZETŐ (16-0034)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes szolgáltató partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI-SZÁMVITELI VEZETŐ

(16-0034)

pozícióba.

Feladatok:

    • A cég számviteli és pénzügyi, adózási, treasury folyamataiért való teljes felelősségvállalás,
    • Bevallások, adatszolgáltatások felügyelete, ellenőrzése; könyvelési és adózási kérdések kezelése,
    • Treasury folyamatok szakmai irányítása és felügyelete: rövid és hosszú távú cash flow tervezés, likviditásmenedzsment, pénzügyi kockázatok kezelése,
    • Aktív részvétel időszaki és éves zárási feladatok végrehajtásában, a könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben,
    • Aktív közreműködés a számviteli folyamatok fejlesztésében, munkatársak fejlesztésében.

Elvárások:

    • Felsőfokú gazdasági végzettség és mérlegképes könyvelői képesítés,
    • Több éves releváns szakmai tapasztalat, vezetői gyakorlat,
    • Aktív szakmai angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része