Please enable JS

HumanField - KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ (15-9834)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELÉSI CSOPORTVEZETŐ

(15-9834)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 13-15 fő könyvelő (főleg AP könyvelők) szakmai irányítása, teljesítményük felülvizsgálata, és hatékonyságuk javítása,
  • Felelősség minden pénzügyi, vezetési és törvényben előírt könyvelésért és jelentéstételért a US GAAP és a Magyar Általános Számviteli Szabályzat szerint,
  • Havi pénzügyi eredmények jelentése,
  • Adó-, törvényi és belső ellenőrzések kezelése,
  • Előrejelzés, pénzügyi jelentések és finanszírozási javaslat elkészítése,
  • Pénzügyi szabályzatok naprakészen tartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi / számviteli végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Számvitel / könyvelés területén szerzett csoportvezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Fejér megye