Please enable JS

HumanField - SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ (14-9706)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ

(14-9706)

pozícióba.

Feladatok:

  • 1 fő kontroller és 2 fő könyvelő munkájának irányítása,
  • A cég számviteli és pénzügyi folyamataiért való teljes felelősségvállalás,
  • Bevallások, adatszolgáltatások felügyelete, ellenőrzése; könyvelési és adózási kérdések kezelése,
  • Aktív részvétel időszaki és éves zárási feladatok végrehajtásában, a könyvvizsgálatban és adóhatósági ellenőrzésben,
  • Aktív közreműködés a számviteli folyamatok fejlesztésében.

Elvárások:

  • Termelőcégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat,
  • SAP ismeret,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye