Please enable JS

HumanField - IT VEZETŐ/ SENIOR RENDSZERGAZDA (15-9949)

Nemzetközi szoftverfejlesztő partnerünk részére keresünk munkatársat

IT VEZETŐ/ SENIOR RENDSZERGAZDA

(15-9949)

pozícióba.

Feladatok:

    • Vállalati informatikai architektúra működtetése és fejlesztése nagyvállalati policy alapján, helyi felhasználói igények kielégítésével,
    • Működő hálózatok folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása,
    • Engedélyezett szoftverek telepítése, biztonság fenntartása, frissítések elvégzése,
    • Vállalati IT kommunikációs rendszer, vagyonvédelmi rendszer, nyomtatók és telefonközpont működtetése,
    • Hibakeresés (desktop, laptop), esetek jelentése,
    • IT vonatkozású problémák megoldása széles skálán (e-mail beállítástól rendszerdiagnosztikáig),
    • Megfelelő back-up stratégia kidolgozása, alkalmazása (szerverekre és PC-kre),
    • Működéshez szükséges adminisztrációs támogatás,
    •  IT terület éves beszerzési igényének összeállítása, költségvetés készítése, beszerzési igények pontos megfogalmazása.

Elvárások:

    • Legalább 3 év vállalati IT támogatóként szerzett tapasztalat, végfelhasználókkal való együttműködésben való jártasság,
    • Magabiztos angol nyelvhasználat szóban és írásban,
    • Microsoft Windows operációs rendszerek alapos ismerete,
    • Active Directory adminisztrációs tapasztalat,
    • Debian, Ubuntu és RedHat linux disztribúciók adminisztrátori ismerete,
    • Virtualizációs technológiák ismerete (VMware, VirtualBox).

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest