HumanField - HR VEZETŐ (SENIOR HR BUSINESS PARTNER) (15-9844)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR VEZETŐ (SENIOR HR BUSINESS PARTNER)

(15-9844)

pozícióba.

Feladatok:

    • HR stratégia kialakítása és működtetése,
    • Szervezetfejlesztési, toborzási folyamatok koordinációja,
    • Képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása,
    • HR operációs folyamatok fejlesztése,
    • Munkavállalók megtartásában való aktív részvétel,
    • HR riportok koordinálása, HR controlling, bérköltségvetés felügyelete.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

    • Versenyképes juttatási csomag, céges autó.
    • Biztos, nemzetközi háttér.

A munkavégzés helye: Baranya megye