Please enable JS

HumanField - JUNIOR AGILE COACH (16-0975)

Nemzetközi, autóipari cég részére keresünk munkatársat

JUNIOR AGILE COACH

(16-0975)

pozícióba.

Feladatok:

  • A vállalat agilis működésének támogatása,
  • Marketing és Sales csapatokkal való szoros együttműködés,
  • Agilis módszertanhoz kapcsolódó tréningek és workshopok szervezése és lebonyolítsa,
  • Head Coach munkájának támogatása.

Elvárások:

  • 2-3 éves tapasztalat scrum master/agile coach pozícióban,
  • Agilis módszertan ismerete (Scrum, Kanban, Design Thinking, OKR, stb.)
  • Felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • Előny: orosz/lengyel/török/cseh/szlovák nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Nemzetközi projektek,
  • Széleskörű juttatások,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest