Please enable JS

HumanField - ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER (14-9756)

Piacvezető HR szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

ÜZLETFEJLESZTÉSI MENEDZSER

(14-9756)

pozícióba.

Feladatok:

    • Potenciális leendő ügyfelek személyes látogatása országosan,
    • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása,
    • Ajánlatok adása és utókövetése,
    • Ártárgyalások, szerződések előkészítése,
    • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása és javítása,
    • Üzletfejlesztési stratégia fejlesztése, javaslatok kidolgozása,
    • Piac feltérképezése,
    • Adminisztrációs feladatok, jelentések, riportok készítése,
    • Együttműködés a belső üzletfejlesztési csapat tagjaival,
    • Tenderek kidolgozásában való aktív részvétel.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • B2B üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában szerzett tapasztalat (szolgáltatási szektorban szerzett tapasztalat előny),
    • B kategóriás jogosítvány,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedően sikeres, biztos hátérrel rendelkező munkahely,
    • Változatos, pörgős, érdekes feladatok,
    • Eredményorientált, együttműködő, jó hangulatú fiatalos csapat,
    • Céges autó, laptop, mobil telefon.

A munkavégzés helye: Országosan Budapest központtal