Please enable JS

HumanField - GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK (16-0420)

Válsághelyzetben is növekedni képes nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GÉPÉSZ FEJLESZTŐMÉRNÖK

(16-0420)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gépek és gépegységek fejlesztése, tervezése,
  • A gyártáshoz szükséges műszaki dokumentációk készítése, kezelése,
  • A vevőkkel és fejlesztőkkel történő kapcsolattartás,
  • A teljes projektmunka végrehajtása az ajánlatok kiadásán át egészen a gépek üzembe helyezéséig.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség,
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat,
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Kiemelkedő bérezés,
  • Szakmai kihívások, projektek végigkövetése elejétől a végéig,
  • Képzéseken, oktatásokon való rendszeres részvétel.

A munkavégzés helye: Heves megye

küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0420”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.