Please enable JS

HumanField - SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK (16-0097)

Nemzetközi fejlesztőpartnerünk részére keresünk munkatársat

SZIMULÁCIÓS MÉRNÖK

(16-0097)

pozícióba.

Feladatok:

  • Elektronikai vezérlőegységek vizsgálata végeselemes analízis segítségével,
  • Az eredmények értelmezése és megoldási javaslatok kidolgozása a termékfejlesztés során,
  • Modellek validálási koncepciójának kidolgozása, a mérések koordinálása, és az eredmények alapján modellek továbbfejlesztése.

Elvárások:

  • Gépészmérnök, villamosmérnök, matematikus vagy fizikus végzettség,
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • ANSYS vagy Abaqus ismerete előny,
  • Elektronikai készülékek tervezésében, anyagismeretben vagy szilárdtest-fizikában, teszt és/vagy méréstechnikában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest