Please enable JS

HumanField - TESZTMÉRNÖK (16-0010)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TESZTMÉRNÖK

(16-0010)

pozícióba.

Feladatok:

    • Tesztelések elvégzése és kiértékelése,
    • Tesztelési eljárások fejlesztésében való részvétel,
    • Tesztberendezések karbantartása,
    • 3D mérőberendezések programozása,
    • Mérési módszerek alkalmazása, méréstechnikai elemzések készítése.

Elvárások:

    • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök, mechatronikai mérnök),
    • Gyártó környezetben / tesztelési területen szerzett néhány éves tapasztalat előnyt jelent,
    • Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk,
    • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi, válsághelyzet esetén is stabil háttér,
    • Versenyképes fizetés,
    • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Veszprém megye / Fejér megye