Please enable JS

HumanField - KARBANTARTÓ MÉRNÖK (16-0003)

Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes partnerünk részére keresünk munkatársat

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

(16-0003)

pozícióba.

Feladatok:

  • Gyártósorok karbantartásának megtervezése, annak irányítása,
  • Részvétel az új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében,
  • Gyártóeszközök karbantartása, gép-alkalmassági vizsgálatok elvégzése,
  • TPM rendszer működtetése,
  • Műszaki dokumentáció elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, mechatronikai mérnök),
  • Termelő cégnél szerzett néhány éves tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás (írás-olvasás szintjén).

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Előrelépési lehetőség.

A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye