Please enable JS

HumanField - HR VEZETŐ (14-9361)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HR VEZETŐ

(14-9361)

pozícióba.

Feladatok:

  • Kb. 10-15 fős HR csapat irányítása,
  • Toborzási és kiválasztási folyamatok megszervezése és irányítása,
  • Képzésekhez, fejlesztésekhez kapcsolódó folyamatok koordinálása,
  • Munkavállalói belső kommunikáció koordinálása,
  • Munkaügyi és bérszámfejtési munkafolyamatok koordinálása,
  • HR riportok készítése,
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló munkakörben, gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődés,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest északi része.