Please enable JS

HumanField - BESZERZÉS VEZETŐ (14-9278)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZÉS VEZETŐ

(14-9278)

pozícióba.

Feladatok:

  • 4-5 fő beszerző munkájának közvetlen vezetése,
  • Alkatrész és egyéb termékek beszerzésének irányítása,
  • Költségcsökkentési tervek koordinálása (tárgyalások),
  • Beszerzési marketing,
  • Ajánlatok előkészítése,
  • Anyagellátási problémák kezelése,
  • Tárgyalás a beszállítókkal.

Elvárások:

  • Mérnöki vagy közgazdász végzettség,
  • Gyártócégnél, beszerzés vezetőként szerzett tapasztalat (előny: tapasztalat direkt beszerzési területen),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Céges autó.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része