Please enable JS

HumanField - FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ (13-8619)

Megbízható, nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

FOLYAMATMÉRNÖKSÉGI CSOPORTVEZETŐ

(13-8619)

pozícióba.

Feladatok:

    • 4 főből álló folyamatmérnökségi csapat vezetése,
    • Termék vagy folyamat eredetű hibák elemzése,
    • Fejlesztési javaslatok kidolgozása és bevezetése,
    • Termelési folyamatok hatékonyságnövelése,
    • Vállalatcsoporton belüli és társterületekkel való folyamatos kapcsolattartás,
    • Folyamatfejlesztési projektekben való közreműködés.

Elvárások:

    • Műszaki végzettség,
    • Aktív angol nyelvtudás,
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezet,
    • Biztos háttér,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye