Please enable JS

HumanField - IPARI MÉRNÖKSÉGI VEZETŐ (13-8616)

Megbízható, nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

IPARI MÉRNÖKSÉGI VEZETŐ

(13-8616)

pozícióba.

Feladatok:

  • 5 fős mérnök csapat szakmai irányítása,
  • Ipari projektcélok elérése,
  • A projekt ütemtervének, forrásainak és a költségvetésének kezelése.
  • A termék gyártásáért és összeszereléséért való felelősségvállalás,
  • Folyamatfejlesztési dokumentációk kezelése,
  • Belső vagy külső találkozókon való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: gépészmérnök, villamosmérnöki végzettség),
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: termelési területen szerzett projektvezetői tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Veszprém megye