Please enable JS

HumanField - AP KÖNYVELŐ (15-9836)

Nemzetközi gyártópartnerünk SSC részére keresünk munkatársat

AP KÖNYVELŐ

(15-9836)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő számlák könyvelése,
  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Szállítói egyenlegek nyilvántartása, a kötelezettségek nyomon követése,
  • Adóbevallások elkészítése,
  • Havi, negyedéves és éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Elhatárolások könyvelése,
  • Költségelszámolások könyvelése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásan egyaránt,
  • Számlakönyvelési tapasztalat. (SSC-ben szerzett tapasztalat előny)

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Pest megye (Budapest déli részével határos)