HumanField - SENIOR AR SPECIALISTA (ANGOL ÉS NÉMET) (15-9801)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR AR SPECIALISTA (ANGOL ÉS NÉMET)

(15-9801)

pozícióba.

Feladatok:

  • A német régió ügyfeleinek kintlévőségkezelése,
  • Az ügyfelek részéről történő kifizetéssel kapcsolatos felmerülő problémák kezelése,
  • Az értékesítőkkel és account managerekkel való szoros együttműködés,
  • Az AR csoportvezető helyettesítése,
  • Junior kollégák szakmai támogatása.

Elvárások:

  • Aktív angol ÉS német nyelvtudás,
  • Kintlévőség-kezelés területén szerzett néhány éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9801”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.