Please enable JS

HumanField - Könyvelő (HF 13-8578)

nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Könyvelő

(HF 13-8578)

pozícióba.

Feladatok:

    • Bejövő és kimenő belföldi és külföldi számlák, bank könyvelése,
    • Banki utalások rögzítése,
    • Forint- és valutapénztár kezelése,
    • Export számlák kiállítása,
    • Tárgyi eszköz analitika vezetése,
    • Főkönyvi egyeztetés,
    • Éves és évközi zárásban való aktív közreműködés,
    • Kimutatások készítésében való részvétel.

Elvárások:

    • Pénzügyi/gazdasági végzettség,
    • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás (főként írás-olvasás szintjén).

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi biztos háttér,
    • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8578”-es referenciaszám feltüntetésével a hf13@humanfield.hu e-mail címre.