Please enable JS

HumanField - Senior kontroller (HF 13-8563)

nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

Senior kontroller

(HF 13-8563)

pozícióba.

Feladatok:

    • A kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való aktív részvétel,
    • Heti, havi, éves tervezésben való részvétel,
    • Terv és tény adatok elemzése, zárási folyamatok lebonyolítása,
    • Riportok elkészítése, vezetői információszolgáltatás, döntéstámogatás és kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

    • Felsőfokú pénzügyi / gazdasági végzettség,
    • Kontrolling területén szerzett néhány éves tapasztalat (előny: multinacionális környezetben szerzett tapasztalat),
    • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér,
    • Nemzetközi környezet,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8563”-es referenciaszám feltüntetésével a hf11@humanfield.hu e-mail címre.