Please enable JS

HumanField - KONTROLLING VEZETŐ (13-8646)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KONTROLLING VEZETŐ

(13-8646)

pozícióba.

Feladatok:

  • 4-5 fős kontrolling csapat munkájának irányítása,
  • Üzleti tervek összeállítása, havi és éves pénzügyi kimutatások elkészítése,
  • A pénzügyi budget és forecast folyamatokban való részvétel,
  • A sztenderdeknek megfelelő pénzügyi működés biztosítása, a pénzügyi folyamatok kialakítása és ellenőrzése,
  • Részvétel a gyár pénzforgalmi kontrolljában és menedzsmentjében,
  • A gyár költségvetésének ellenőrzése, a tervezett és aktuális eredmények közötti eltérések azonosítása és elemzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy közgazdasági végzettség,
  • Gyártó cégnél szerzett több éves kontrolling tapasztalat,
  • SAP területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Céges autó (magánhasználatra is).

A munkavégzés helye: Pest megye nyugati része.