Please enable JS

HumanField - KONTROLLER (13-8642)

Nemzetközi gyártó partnerünk részére részére keresünk munkatársat

KONTROLLER

(13-8642)

pozícióba.

Feladatok:

    • Időszakos termelési teljesítmény elemzések és riportok készítése,
    • SAP CO modul havi zárási és elemzési feladatainak elvégzése,
    • Elszámoló áras termékárazás SAP-ban,
    • Részvétel a költségvetés és negyedéves előrejelzések készítésében,
    • Tény/terv elemzések, beruházás és készlet ellenőrzés, havi beruházási riportok készítés.

Elvárások:

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny termelési környezetben),
    • SAP ismeret (FI/CO), Excel tudás,
    • Aktív angolnyelv-tudás,
    • Junior és senior szakemberek jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

    • Hosszú távú munkalehetőség.
    • Versenyképes bérezés és széleskörű juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Tatabánya környéke