Please enable JS

HumanField - PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (13-8607)

Megbízható nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

(13-8607)

pozícióba.

Feladatok:

  • Számla- és pénztárkezelés,
  • Követeléskezelés,
  • Folyószámla egyeztetés,
  • Kapcsolattartás a tagvállalatokkal.

Elvárások:

  • Pénzügy, számvitel területén szerzett képesítés előny,
  • Számvitel területén szerzett tapasztalat előnyt jelent, de pályekezdők jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Szakmai képzési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Budapest délkeleti csücske.

küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-8607”-es referenciaszám feltüntetésével a hf8@humanfield.hu e-mail címre.