Please enable JS

HumanField - KÖNYVELŐ (15-9833)

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ

(15-9833)

pozícióba.

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő belföldi és külföldi számlák, bank könyvelése,
  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Tárgyi eszköz számlák könyvelése,
  • Adóbevallások készítése,
  • Éves beszámoló készítése,
  • Házipénztár kezelése, pénztári számlák könyvelése, költség elszámolások, nyilvántartás, könyvelés,
  • Havi, negyedéves és éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése.

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés,
  • Angol nyelvtudás (írás-olvasás szintjén),
  • Gyártó cégnél szerzett könyvelő tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye