Please enable JS

HumanField - PÉNZÜGYI IGAZGATÓ (13-8596)

Biztos háttérrel rendelkező gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

(13-8596)

pozícióba.

Feladatok:

    • A vállalat gazdasági osztályának irányítása,
    • Könyvelési, kontrolling és adózási feladatok teljes körű koordinálása,
    • Beszámolók elkészítése az anyavállalat felé,
    • Havi, negyedéves és éves zárásokért felelősség,
    • Éves pénzügyi terv elkészítés,
    • Külső, belső kapcsolattartás,
    • Fejlesztési javaslatok készítése és együttműködés az ügyvezetéssel.

Elvárások:

    • Felsőfokú szakirányú végzettség,
    • Gyártócégnél szerzett több éves gazdasági vezetői tapasztalat,
    • Erős kontrolling tudás,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség,
    • Nemzetközi karrierlehetőség,
    • Kiemelkedő fizetési és juttatási csomag,
    • Céges autó.

A munkavégzés helye: Fejér megye (Dunaújváros környéke).