HumanField - SENIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (15-9798)

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR BESZÁLLÍTÓI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(15-9798)

pozícióba.

Feladatok:

  • Reklamációk felülvizsgálata, módosítások, kiegészítések kérése a beszállítóktól,
  • Reklamációk zárása SPS-ben,
  • Idegenárú utasítások készítése a SAP-ban,
  • Külső és belső auditok felkészülésében és végrehajtásában való részvétel, audit riportok elkészítése.
  • Beszállítótól kapott 8D riport feltöltése az SPS-be,
  • Hibás darabok visszaküldése,
  • Válogatás során kiesett darabok selejtezése, visszaküldése a beszállítóhoz.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat (előny: autóiparban szerzett tapasztalat),
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil, növekedésben lévő munkahely,
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőség,
  • Bónuszrendszer, béren kívüli juttatások.

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye