Please enable JS

HumanField - REGIONÁLIS SQA CSOPORTVEZETŐ (HF 13-8587)

Biztos háttérrel rendelkező autóipar gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

REGIONÁLIS SQA CSOPORTVEZETŐ

(HF 13-8587)

pozícióba.

Feladatok:

  • 7 fős SQA csapat koordinálása,
  • A csoportszabványok alkalmazása külső beszállítókkal, kapcsolattartás, együttműködés regionális szinten,
  • A beszállítók menedzselése, értékelése, problémamegoldás regionális szinten,
  • Az SQA tevékenységek első szintű koordinációja a régióban.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely,
  • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8587”-es referenciaszám feltüntetésével a hf8@humanfield.hu e-mail címre.