Please enable JS

HumanField - SENIOR SQA SPECIALISTA (HF 13-8580)

Megbízható nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

SENIOR SQA SPECIALISTA

(HF 13-8580)

pozícióba.

Feladatok:

    • Rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal, együttműködés a társosztályokkal,
    • Beszállítók menedzselése, értékelése, fejlesztése,
    • Felmerülő minőségügyi problémák elemzése, kezelése,
    • Rendszeres külföldi beszállítói auditokon való részvétel,
    • Beszállítói KPI-ok monitorozása, elemzése, minőség fejlesztése.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Beszállítói területen szerzett releváns szakmai tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
    • Versenyképes fizetés,
    • Rendszeres külföldi utazások.

A munkavégzés helye: Budapest déli régiója

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8580”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.