Please enable JS

HumanField - MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ (HF 13-8576)

nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ

(HF 13-8576)

pozícióba.

Feladatok:

    • 2-3 fő beosztott vezetése,
    • A beszállítók felé indított minőségügyi reklamációk koordinálása,
    • Beszállítókkal történő kapcsolattartás, auditok végrehajtása,
    • Új termékek, új beszállítók kiválasztásában történő aktív részvétel,
    • Minőségbiztosítási dokumentációk és utasítások készítése,
    • Projektekben, terméktranszferekben történő részvétel,
    • Minőségügyi oktatások elvégzése.

Elvárások:

    • Minőségügy területén szerzett tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
    • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Pest megye délkeleti része

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8576”-es referenciaszám feltüntetésével a hf9@humanfield.hu e-mail címre.