Please enable JS

HumanField - AJÁNLATADÓ MÉRNÖK (13-8655)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

(13-8655)

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Árajánlatkérések feldolgozása, műszaki szakértés,
  • Árajánlatok kidolgozása és nyomon követése,
  • Alkatrészek méretezése és kiválasztása.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök, vegyészmérnök, kohómérnök, anyagmérnök, műszaki menedzser),
  • Aktív angol nyelvtudás,
  • Pályakezdők és 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség nemzetközi környezetben,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Versenyképes juttatási csomag.

A munkavégzés helye: Fejér megye