Please enable JS

HumanField - GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK (13-8653)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

(13-8653)

pozícióba.

Feladatok:

  • Biztosítja a termelési munkautasítások önellenőrzési tételekkel történő feltöltését,
  • Szervezi a mérőrendszer analíziseket és ezek eredményeként – szükség esetén - korrektív akciókat kezdeményez,
  • Biztosítja a szabályozási terv gyártó cellákban történő érvényesítését,
  • Támogatja a műszakvezetőket a minőség 7 alapkövének bevezetésében a gyártócellákban (oktatás, bevezetés, nyilvántart, riasztás a nem megfelelés miatt),
  • Nyomon követi a rá bízott gyártócellák minőségi indikátorait, és ezek figyelembevételével korrektív akciókat indít és koordinál.

Elvárások:

  • Minőségügy területén szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Változatos szakmai kihívások, fejlődési és karrier lehetőségek,
  • Bejárás emelt szintű támogatása,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Féléves bónusz.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa