Please enable JS

HumanField - LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÁSI KOORDINÁTOR (13-8651)

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

LÉTESÍTMÉNYGAZDÁLKODÁSI KOORDINÁTOR

(13-8651)

pozícióba.

Feladatok:

    • Létesítményüzemeltetés, karbantartás, szolgáltatók kiválasztása és felügyelete,
    • Épületgépészeti rendszerek üzemeltetése és karbantartásuk szervezése,
    • Kapcsolattartás és a vállalat képviselete az illetékes hatóságoknál (hűtés, fűtés, elszívó, elektromos),
    • Cégautók és targoncák üzemeltetésének és karbantartásának koordinálása,
    • Energetikai irányító rendszer működtetése, energiahatékonyság javítása,
    • Az irányítási rendszerek előírásainak megfelelő működés, felkészülés auditokra,
    • Fémhulladék, veszélyes és egyéb hulladékok elszállításának koordinálása.

Elvárások:

    • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
    • Vonatkozó jogszabályok naprakész ismerete,
    • Angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk:

    • Változatos szakmai kihívások, fejlődési és karrier lehetőségek,
    • Bejárás emelt szintű támogatása,
    • Béren kívüli juttatások,
    • Féléves bónusz,
    • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
    • Versenyképes fizetés.

A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok és Heves megye határa