Please enable JS

HumanField - Beszerző (HF 13-8572)

gyógyszer- és vegyipari kereskedő partnerünk részére keresünk munkatársat

Beszerző

(HF 13-8572)

pozícióba.

Feladatok:

    • Beszerzési folyamatok felügyelete, nyomon követése,
    • Beszerzési eljárásokban való aktív részvétel, tendereztetés,
    • Beszállítók minősítése,
    • Szállítási megrendelések ellenőrzése,
    • Vállalaton belüli, illetve beszállítókkal való napi kapcsolattartás angol nyelven,
    • Készletezés és szállítmányozás megszervezése, készletgazdálkodás,
    • Szerződéskötés előkészítése, véleményezése, módosítások kezelése.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (előny: logisztikai terület),
    • Aktív angol nyelvtudás,
    • Alapanyag vagy termék beszerzési területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

    • Biztos háttér, stabil munkahely,
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Budapest

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8572”-es referenciaszám feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.