Please enable JS

HumanField - SENIOR BESZERZŐ (HF 13-8524)

nemzetközi, gyártó partnerünk részére keresünk részére keresünk munkatársat

SENIOR BESZERZŐ

(HF 13-8524)

pozícióba.

Feladatok:

    • 80% operatív, 20% stratégiai beszerzés a gyár részére
    • Beszerzési folyamatok felügyelete, nyomon követése
    • Folyamatok optimalizálásában való aktív részvétel
    • Beszállítókkal való kapcsolattartás
    • Ártárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása,
    • Folyamatos kapcsolattartás a régiós vezetéssel.

Elvárások:

    • Gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
  •          Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

    • Stabil, nemzetközi háttér
    • Szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
    • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye: Pest megye északi rész (Gödöllő környéke)

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 13-8524”-es referenciaszám feltüntetésével a hf12@humanfield.hu e-mail címre.