Please enable JS

HumanField - LOGISZTIKAI VEZETŐ ( HF 13-8517)

nemzetközi autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat részére keresünk munkatársat

LOGISZTIKAI VEZETŐ

( HF 13-8517)

pozícióba.

Feladatok:

    • A teljes ellátási lánc folyamatainak menedzselése,
    • Logisztikai folyamatok optimalizálása, tervezése,
    • Logisztikai költségek kalkulációja és kiértékelése,
    • A raktározás folyamatának felügyelete, fejlesztése, eltérések kezelése,
    • Beszállítói és vevői szállítmányozás tervezése,
    • Kapcsolattartás a szervezet osztályaival, megbízókkal, partnerekkel,
    • Logisztikai projektek vezetése.

Elvárások:

    • Felsőfokú végzettség,
    • Logisztikai vezetőként gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
    • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • Kiemelkedő fizetés és juttatási csomag,
    • Céges autó,
    • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Veszprém megye

küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „ HF 13-8517”-es referenciaszám feltüntetésével a hf5@humanfield.hu e-mail címre.