Please enable JS

HumanField - MŰSZAKI BESZERZŐ (IT terület) (15-9864)

Nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat

MŰSZAKI BESZERZŐ (IT terület)

(15-9864)

pozícióba.

Feladatok:

  • Beszerzési stratégia kialakítása, potenciális beszállítók felkutatása, szállítók értékelése,
  • Beszállítók versenyeztetése (IT területhez kapcsolódóan HW, SW),
  • Megoldás és szolgáltatás kategóriákban tenderek és ajánlatkérések lebonyolítása,
  • A vállalat számára legelőnyösebb szerződéses feltételek elérése, ártárgyalások vezetése,
  • Belső ügyfelekkel történő aktív együttműködés, szakmai támogatás,
  • Adminisztratív, döntés-előkészítési feladatok ellátása, beszerzés-releváns reklamációkkezelése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (előny: műszaki vagy gazdasági),
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat, (IT terület előny),
  • Stratégiai és operatív beszerzők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem, 13. havi fizetés,
  • Rugalmas munkavégzés, home office lehetőség,
  • Bölcsőde és óvoda lehetőség a kisgyermekek napközbeni elhelyezéséért.

A munkavégzés helye: Budapest